קורס גרפיקה ממוחשבת
מיתוג מלא של עסק והבאה לדפוס

תאריך פתיחה קרוב:
לקבלת פרטים נוספים על הקורס, מלא את הטופס:
לקבלת פרטים נוספים מלא את הטופס:

מכללת מדיאטק ג'ון ברייס מציגה מסלול חדשני לעיצוב גרפי ותקשורת חזותית, בו יילמדו עקרונות העיצוב ושיטות העבודה של עולם הגרפיקה.

עיצוב גראפי הוא תחום העוסק בשילובם של טקסט ותמונה לשם העברתו של מסר מסוים והנו חלק מהתקשורת החזותית. התקשורת החזותית הנה תחום בתוך ענף העיצוב החזותי. שילוב העיצוב הגראפי בתקשורת ובעולם המחשבים הוסיף לתחום אלמנטים חדשים כגון קול ושילובו במדיום החזותי. הדגש בתחום זה, בדומה לכל מקצועות העיצוב, הוא התמקדות בהעברת המסר כמו גם באסתטיקה של התוצר הסופי. בשונה משאר האומנויות השימושיות התוצר הסופי בעיצוב גראפי נקבע על פי קנה המידה של הצרכן ולא של היוצר ובכך מגביל את החופש האומנותי שלו.

בנוסף לתעודת המכללה למסיימי הקורס תינתן תעודה יוקרתית המעידה שלמדו במכללה מוסמכת Adobe עפ"י הסטנדרטים הגבוהים של החברה העולמית, ותסייע במציאת עבודה.

שיעור צפייה ללא התחייבות
מחלקת השמה לשרות הסטודנטים
פגישת ייעוץ ללא תשלום

כלים הנלמדים בקורס:


Adobe Photoshop
התוכנה המובילה בעולם לעיצוב גרפי

בתוכנה זו מצויים עשרות סרגלי כלים ומאות פילטרים אשר לוקחים חלק בעיצוב גרפי כגון: חוברות, קטלוגים, עיצוב אתרים או תיקון תמונות. פוטושופ הנה תוכנה כה עוצמתית עד שיש מעצבים שטוענים שהיא עולם ומלואו.


Adobe Illustartor
תוכנת הגרפיקה הווקטורית המובילה בעולם

גרפיקאים מובילים משתמשים בתוכנה, שבאמצעותה ניתן לעצב כמעט כל אלמנט ללא צורך בשילוב תוכנות אחרות. התוכנה משמשת לעיצוב גרפי מתקדם, סמלילים (לוגואים), כרטיסי ביקור, פוסטרים, עצמים תלת מימדיים ועוד.


Adobe Indesign
התוכנה המובילה בעולם לעימוד

התוכנה מאפשרת שילוב מלל עם אובייקטים גרפיים ותמונות כגון: עלונים, עיתונים, וספרים.

המכללה היחידה בצפון המוסמכת ללמד קורסי אדובי!


שותפי הדרכה של אדובי


מרצים מוסמכים אדובי


הסמכת אדובי בינלאומית

לפרטים נוספים מלא את הטופס